realizacje

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Sadowej
Willa Maxima - bezczynszowe mieszkania
Dąbrowa Górnicza

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Sadowej w dzielnicy Gołonóg w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz zielonych terenów rekreacyjnych.
Willa Maxima III tak jak nasze wcześniejsze inwestycje została zaprojektowana według indywidualnych preferencji mających na celu, uzyskanie ciekawego mariażu pomiędzy mieszkaniem a domem jednorodzinnym.

Ściany powstaną z pustaka ceramicznego POROTHERM – DRYFIX, elewacja wykończona będzie kompozycją tynków akrylowych – barwionych oraz tynku mozaikowego.Uzupełnieniem wyglądu zewnętrznego jest elegancka dachówka oraz widoczne elementy ozdobne w konstrukcji więźby dachowej.

W całości zostanie wykonana mała architektura m. in. ogrodzenie, ogród, roślinność, podjazdy, podejścia i alejki. W kompaktowy budynek zostały wpasowane cztery apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach :

-dwa na parterze o powierzchni 64m2

– oraz dwa na piętrze dwupoziomowe o powierzchni 76m2

Dla każdego z apartamentów przynależne jest bezpłatne wybrukowane miejsce postojowe na terenie ogrodzonej i zamykanej działki. Naszą inwestycję wyróżnia to iż dla każdego z apartamentów dedykowany jest jeden z czterech indywidualnych projektów wykończenia oraz wyposażenia wnętrz , uwzględniający różne potrzeby i gusty przyszłych nabywców.

Każdy z apartamentów wyposażony będzie ponadstandardowo również w m.in. w instalację alarmową, instalację kominkową gotową do podpięcia wkładu grzewczego który umożliwi spędzanie przyjemnych chwil z lampką wina w chłodne wiosenne lub jesienne wieczory.

Inwestor i wykonawca – Centrum Pokryć Bitumicznych „COLUMEN” s.c.

Prace budowlane rozpoczęte a planowany czas zakończenia przewidujemy na sierpień 2013.

Parter (2 mieszkania po 64m²)

Piętro (2 mieszkania po 76m² – dwupoziomowe)

Zobacz wizualizację 3D na YouTube.