realizacje

Sprzedane
Willa Maxima - bezczynszowe mieszkania
Dąbrowa Górnicza ul. Narodowa dzielnica Dziewiąty/Łęknice

narodowa_ujecie1_prew

Inwestycja zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej przy ul. Narodowej w  dzielnicy Dziewiąty / Łęknice w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz rekreacyjnych terenów zielonych.
Willa Maxima IX  tak jak nasze wcześniejsze inwestycje została zaprojektowana według indywidualnych preferencji mających na celu, uzyskanie ciekawego mariażu pomiędzy mieszkaniem a domem jednorodzinnym.

Ściany powstaną z pustaka ceramicznego POROTHERM – DRYFIX, elewacja wykończona będzie kompozycją tynków akrylowych – barwionych oraz tynku mozaikowego. Uzupełnieniem wyglądu zewnętrznego jest elegancka dachówka bitumiczna oraz widoczne elementy ozdobne w konstrukcji więźby dachowej.

W całości zostanie wykonana mała architektura m. in. ogrodzenie, podjazdy, miejsca postojowe  podejścia i alejki. Cała inwestycja składać sie będzie z trzech segmentów w zabudowie szeregowej które będą mieścić w sobie sześć kompaktowych  apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach :

– trzy  na parterach o powierzchni 67m2 + taras + ogród w cenie 295.000

– oraz trzy na piętrach  o powierzchni 90 m2 + taras w cenie 325.000

Dla każdego z apartamentów przynależne jest bezpłatne wybrukowane miejsce postojowe na terenie ogrodzonej i zamykanej działki posesji.

Rzuty mieszkań

Parter.pdf    Piętro.pdf     Antresola.pdf

Wizualizacje elewacji

Przykładowe wykończenie jednego z apartamentów