realizacje

Dąbrowa Górnicza ul. Urocza
Zabudowa szeregowa Wzgórze Gołonoskie – 4 domy jednorodzinne

Nowopowstałe cztery domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o zróżnicowanej powierzchni (165 – 185 m2), wykonane w technologii tradycyjnej z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów budowlanych.

Zbudowane według indywidualnego projektu architektonicznego w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej – Wzgórze Gołonoskie ul. Urocza.

Uwagę przyciągają oryginalnym wyglądem, uzyskanym dzięki odważnym rozwiązaniom architektonicznym. Dużym atutem jest funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni.

W segmentach zmieściły się wszystkie pomieszczenia, gwarantujące wygodę mieszkańcom. Na parterze usytuowano duży salon (pow. 30mkw), z którego można wyjść na taras. Funcjonalna półotwarta kuchnia w kształcie kwadratu z pomieszczeniem gospodarczym – spiżarnią. Na półpiętrze zaprojektowano dużą sypialnię z pokojem kąpielowym. Na piętrze przewidziano 3 duże pokoje z wygodną łazienką. Nad częścią mieszkalną usytuowany jest pełnowymiarowy strych o pow. 21 m2 do dowolnego zagospodarowania. W bryłę budynku wkomponowano również jedno lub dwustanowiskowy garaż. Zastosowano okna drewniane, drzwi antywłamaniowe, automatyczną bramę garażową.

Działki poszczególnych segmentów są ogrodzone – z furtką i bramą wjazdową. Inwestor i wykonawca – Centrum Pokryć Bitumicznych „COLUMEN” s.c.